Home / Kryesoret / Shiko cka ju ndodh Vajzave Binjake nga Termeti ne Shkup..!! (VIDEO)

Gjithashtu lexo

Mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira mesatare

 Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë e me vranësira të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *