Home / Kuriozitete / Shikoni si hyn kjo nuse në dasmë dhe çfarë merr në fund… (Video)

Shikoni si hyn kjo nuse në dasmë dhe çfarë merr në fund… (Video)

Të gjithë ëndërrojmë që dita e dasmës sonë të jetë dita më e lumtur në jetë.

Gjërat e veçanta, të papriturat e këndshme janë ato të cilat e mbushin hapësirën tonë të kujtimeve, që t’i rrëfejmë ndër lotë emocionesh në pleqëri.

E ku ka më mirë se një befasi e burrit ose gruas ndaj njëri tjetrit në atë ditë? Përdorimi i aftësive që kemi për të bërë të paharruar momentin magjik të dasmës, është kreativitet në vete dhe kjo nuse duket se e ka përdorur shumë mirë.

Ajo ka bërë një hyrje jo të zakonshme në dasmë, shkruan lajmi.net Muzika filloi dhe ajo filloi të këndojë këngën për bashkëshortin e saj të ardhshëm. Kur ishte pothuajse në përfundim, ajo u nis drejt burrit që po e priste i emocionuar.

Ajo përfundoi këngën e saj dhe pastaj prifti erdhi pranë tyre, duke i thënë burrit se për të ishte kjo hyrje e mahnitshme.

blob:http://www.dailymotion.com/f2294e03-5aef-467e-bcf0-0de7fd775735

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *