Home / Lajme / Maqedoni / Shilegov: Burgu i përjetshëm i frikson deputetët e Vmro-së

Shilegov: Burgu i përjetshëm i frikson deputetët e Vmro-së

Deputeti I LSDM Petre Shilegov ka theksuar se obstruksionet e deputetëve të VMRO-DPMNE-së se po bllokojnë punën e kuvendit pasi I frikohen burgut të përjetshëm, njofton Aktuale.mk

“E dijmë cfarë ju dhemb, se gjithë jetën do të mbeteni në burg”, është shprehur Shilegov nga foltorja e kuvendit pas akuzave të ndërsjella midis tyre dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së.

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *