Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkelet me makinë një 12 vjeçar në Shkup

Shkelet me makinë një 12 vjeçar në Shkup

Fëmija i moshës 12 vjeçare dje rreth mesditës është shkelur në rrugën “Justiniani” në Shkup.

Nga policia informojnë se aksidenti ka ndodhur kur makina e tipit “Golf” drejtuar nga B.K. (47) nga Shkupi, ka goditur një këmbësor 12-vjeçar nga fshati Batincë e Shkupit, i cili në aksident pësoi lëndime trupore.

Fëmija është transportuar në spitalin e Shkupit dhe pas marrjes së ndihmës mjekësore, ai është lëshuar në shtëpi.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *