Home / Lajme / Maqedoni / Shkup, PTHP po heton gjinekologun që mashtroi pacienten se është shtatzënë

Shkup, PTHP po heton gjinekologun që mashtroi pacienten se është shtatzënë

Prokuroria Themelore Publike po punon në rastin të cilin e publikoi Nova TV, në të cilin një gjinekolog nga Shkupi për nëntë muaj me radhë ka gënjyer pacienten e tij se është shtatzënë,

Ky rast ka arritur edhe në Odën e Mjekëve të Maqedonisë, që thonë se po punojnë për formimin e një ekipi i cili do të punojë nën mbikëqyrje të ekspertëve. Pasi të mblidhen të gjitha dokumentet, raporti do të dorëzohet tek familjarët dhe Ministria e Shëndetësisë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *