Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkup, sulmohet një qytetar në mes të natës

Shkup, sulmohet një qytetar në mes të natës

J.F (31) nga Shkup, mbrëmë vonë ka qenë i sulmuar fizikisht nga tetë persona në rrugën “Debarca”. Pa shkak dhe arsye sulmuesit kanë filluar ta godasin në trup dhe i’a kanë marrë lap-topin që ai e ka pasur me vete dhe kanë ikur.

Siç njoftojnë nga policia, ngjarja ka ndodhur në orën 01:00 pas mesnate, ndërsa thonë se po ndërmarrin masa për të zbardhur rastin.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *