Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkupjani i lënduar gjendet në një makinë në Draçevë

Shkupjani i lënduar gjendet në një makinë në Draçevë

A.D (59) nga Shkupi, dje është gjetur i lënduar në makinë në Draçevë, me lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Qendrën për urgjencë, ku është konstatuar se ndodhet në gjendje kome dhe është në rrezik për jetë.

Sipas policisë, mendohet se A.D është lënduar pas rënies në rrugë betoni tek shoku i tij. Nga MPB-ja thonë se po punojnë për zbardhje e këtij rasti.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *