Home / Showbiz / Shpati deklaron se ka ende ndjenja për Afërditën, vjen ‘reagimi’ i saj (FOTO/VIDEO)

Shpati deklaron se ka ende ndjenja për Afërditën, vjen ‘reagimi’ i saj (FOTO/VIDEO)

Këngëtari nga Maqedonia Shpat Kasapi ka sqaruar gjithçka në një intervistë ku ka rrëfyer të gjithë historinë me Afërditën, faktin se si eksitohet prej saj dhe arsyen e ndarjes.

Ai ka folur për takimin e tyre të parë në Malësinë e Madhe dhe se si ia kishte shkruar emailin në dorë.

Afërdita menjëherë pas intervistës së ishit të saj ka publikuar një foto në Instagram me të dashurin e saj të ri.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *