Home / Kuriozitete / Shpenzoi duke ngrënë 620 dollarë, refuzon t’i paguan dhe iku në det

Shpenzoi duke ngrënë 620 dollarë, refuzon t’i paguan dhe iku në det

Australiani Terry Baker hëngri një vakt me vlerë 621 dollarë amerikanë në një restorant në Australi, dhe pastaj iku në det.

Grada mbretërore e Anglisë sollën policinë me anije pasi dyshuan se ai notoi në det, për t’i ikur pagesës.

Sipas “Guardian”, policia provuan që të negociojnë me të, mirëpo ai kishte refuzuar.

Baker tani është para gjykatës, ku akuzohet për vjedhje dhe për sulm ndaj personi në unifo

Gjithashtu lexo

Fqinjët gjermanë përcjellin në lot familjen shqiptare që kërkonte azil (Video)

Historia e një familjeje shqiptare që nxirret nga shtëpia për t’u deportuar, ka nxjerrë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *