Home / Lajme / Botë / Shpërthim me bombë në qendër të Athinës

Shpërthim me bombë në qendër të Athinës

Një bombë shpërtheu mbrëmjen e sotme jashtë një banke në Athinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Santaroza në qendër të Athinës.

Ka qenë një roje sigurie ai që ka parë dy persona me motor, të cilët kanë lënë një qese të zezë tek dera e bankës dhe më pas janë larguar.

Sipas mediave greke, përcjell tvklan.al, nuk ka asnjë person të lënduar, por vetëm dëme materiale

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *