Home / Lajme / Botë / Shpërthim në Kiev

Shpërthim në Kiev

Një shpërthim në kryeqytetin e Ukrainës ka dëmtuar vetura dhe ndërtesa. Sputnik raporton të martën se në vendin ku ndodhi shpërthimi është gjetur edhe një pako e dyshimtë e pa shpërthyer

Policia në Kiev kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë hetimet rreth këtij shpërthimi,

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit, por as a ka ndonjë person të lënduar nga ky rast.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *