Home / Lajme / Botë / Shpërthim në McDonalds në Francë

Shpërthim në McDonalds në Francë

Mediat franceze kanë raportuar se eksplodimi ndodhi në një qytet në perëndimin e Francës

Një eksplodim ka dridhur restorantin McDonalds në Grenoble të Francës, pasi një mjet i madh ishte parë në tualetin e objektit.

Policia kanë rrethuar rrugët përreth restorantit të ushqimit të shpejtë për të hetuar shkakun që shkaktoi këtë eksplodim

Eksplodimi sipas raportimeve të medieve franceze ka ndodhur rreth mesditës, kur flakë të mëdha pushtuan tualetin e McDonald’s lÁigle a Grenoble.

Klientët u evakuuan brenda një kohe të shkurtër, dhe besohet se të tërë janë larguar pa lendime nga vendi.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *