Home / Lajme / Rajon / “Shqipëria e Madhe”, analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

“Shqipëria e Madhe”, analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *