Home / Moda / Shumë “glamour” në Prishtina Fashion Night (Foto)

Shumë “glamour” në Prishtina Fashion Night (Foto)

Gjithçka është gati për të filluar Prishtina Fashion Night, një natë plot “glamour” në Prishtinë

Gazeta Express do ta ndjek live këtë ngjarje përderisa në të janë duke marrë pjesë edhe fytyra të njohur të jetës publike në vend.

Në mesin e të ftuarve është edhe ambasadori i Britanisë dhe ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.

Rreth 20 kreator pritet që të tregojnë kracionet e tyre në këtë sfilatë.

10 gjatë natës së sotme dhe 10 gjatë ditës së nesërme.

Të gjithë kreacionet e paraqitura mund të blihen më 20 për qind lirim. /GazetaExpress/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *