Home / Lajme / Rajon / Simpatizanti i PD bllokoi rrugën me bagëtinë e tij, policia e çon në komisariat

Simpatizanti i PD bllokoi rrugën me bagëtinë e tij, policia e çon në komisariat

Fermeri nga Shkodra, simpatizanti i PD-së Lush Ndoci ka protestuar këtë të hënë me një mënyrë krejt të veçantë, duke bllokuar rrugën me një tufë bagëtish.

Por mesa duket ky gjest i ka kushtuar fermerit pasi policia e ka shoqëruar për ta marrë në pyetje në komisariatin e Vaut të Dejës.

Shkodrani bllokoi këtë të hënë rrugën Shkodër- Tiranë me bagëtinë e tij, duke shkaktuar mjaft rradhë në trafik

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *