Home / Kryesoret / Sinani: Sela morri dy goditje

Sinani: Sela morri dy goditje

Analisti politik Arsim Sinani ka komentuar zhvillimet politike në kuadër të Aleancës për Shqiptarët.

Në profilin e tij në facebook Sinani shkruan:

“Ziadin Sela morri dy goditje pa nevojë nga Aleatët e Aleancës per shqiptarët. I pari Vesel Memedi i hoqi nallet dhe e përqafoi kryeplakun(Ali Ahmetin). I dyti Gezim Ozdreni i hoqi papuçet dhe po kthehet n’prehën të komandantit (Ali Ahmeti). Vaj medet cfare aleatësh njëri me nalle, tjetri me papuçe, pa marr pushtet cfare veprime amatoreske PO bëjnë”, shkruan Sinani.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *