Home / Kryesoret / Situata sa vjen e tensionohen, turma sa vjen e shtohet

Situata sa vjen e tensionohen, turma sa vjen e shtohet

Pavarësisht deklaratave të ministrit të brendshëm Agim Nuhiu se situata po shkon drejtë normalizimit, gazetari jonë nga tereni Adrian Kerimi deklaron se situata sa vjen e tensionohen. sipas tij turma sa vjen e shtohet. Kerimi tha se komunikimi me deputetët dhe gazetarët e ngujuar brenda kuvendit në një far forme është mbyllur hermetikisht dhe se nuk mund të marrin informata për gjendjen në të cilën ndodhen të ngujuarit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *