Home / Kuriozitete / Sjell në jetë të voglën, por kur e sheh nuk arrin që ta besojë (FOTO)

Sjell në jetë të voglën, por kur e sheh nuk arrin që ta besojë (FOTO)

Shenjat në lëkurën e fëmijëve pas lindjes, shpesh vijnë prej sforcimeve të nënës, por ato zhduken me kalimin e kohës.

Por nuk ka ndodhur kështu me një fëmijë të lindur në nëntor të vitit 2015, i cili në ballë ka një shenjë të veçantë, një zemër në qendër të tij.
Prindërit anglezë nga Lincolnshire, mbetën të befasuar kur panë njollën e të bijës në lëkurë, por pasi u siguruan nga mjekët se nuk bëhej fjalë për diçka shqetësuese, mbetën pa fjalë.

Ata e publikuan foton e saj në rrjetet sociale, duke bërë që të përhapet me shpejtësi.

Prindërit e quajnë të bijën “fëmija Kupido”, për më tepër që ngjizja e sajj përkon me Shën Valentinin.

Gjithashtu lexo

Lindë monstrumi me fytyrë njeriu dhe vesh si vetë djalli! – (Video)

jë video xhirim ku shihet një kafshë me pamje monstruoze, është paraqitur në internet. Kjo …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *