Home / Sport / Skandal: A e kurdisi UEFA shortin e Ligës së Kampionëve? (Video)

Skandal: A e kurdisi UEFA shortin e Ligës së Kampionëve? (Video)

E përditshmja sportive madrilene, AS, dyshon se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i kurdisur nga UEFA
AS ka kritikuar Ian Rush për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos, përcjell Express.

Lexo edhe  ​Kryetari i Bllakanit thotë se është i pastër, akuzon trajnerin, drejtorin sportiv dhe lojtarët

Ai nuk i përziu goglat, derisa e kapi menjëherë ‘topin’ që doli për kundërshtar të Real Madridit, rivali i qytetit, Atletico Madrid.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *