Home / Sport / Skandal në La Liga, kjo ndeshje e Real Madridit mund të jetë e kurdisur (FOTO)

Skandal në La Liga, kjo ndeshje e Real Madridit mund të jetë e kurdisur (FOTO)

Real Madrid akuzohet ashpër nga e përditshmja sportive katalane “Sport”.

E përditshmja sportive katalane “Sport” dyshon se ndeshja e xhiros së fundit në La Liga mes Malaga dhe Real Madrid mund të kurdiset.

Kjo, për të favorizuar ekipin madrilen në garë për titull të kampionit, përcjell “lajmi.net”.

Trajneri i Malagas, ish futbollist i Real Madridit, Michel ka pranuar se dëshiron që Real Madrid të shpallet kampion.

Andaj, “Sport” shkruan se kjo mund të ndikojë në rezultatin e duelit të skuadrave në xhiron e fundit të La Ligës.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *