Home / Kryesoret / Skandal në Maqedoni: Vetura zyrtare e ministrisë e stolisur për dasëm?! (Foto)

Skandal në Maqedoni: Vetura zyrtare e ministrisë e stolisur për dasëm?! (Foto)

Maqedonia përfundimisht po bëhet vend i çudirave. Në redaksinë e Gazetës Lajm ka arritur një fotografi që tregon një xhip para ministrisë së ekonomisë ku vërehen qartë gjurmët e stolive. Vetura ngjason me veturat zyrtare që posedojnë disa ministri. Ministria e ekonomisë udhëhiqet nga Driton Kuçi dhe gjatë ditës presim sqarim zyrtar nëse vetura ka qenë e stolisur për dasëm apo për syneti.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *