Home / Lajme / Botë / Skenë shokuese – Dadyofive inkurajon djalin për të goditur me grusht motrën e tij

Skenë shokuese – Dadyofive inkurajon djalin për të goditur me grusht motrën e tij

Ylli i YouTube, Dadyofive, ka inkurajuar djalin e tij që të qëllojë me grusht në fytyrë motrën e tij.

Mike Martin ka filmuar djalin ndërkohë që po e mësonte sesi të bëhej i dhunshëm dhe që të godiste vajzën e tij të vogël.

“Ti e di që nuk i gjuan vajzave, por ajo është motra jote kështu që nuk llogaritet,”-është dëgjuar duke thënë në video.

Video është publikuar në YouTube por është fshirë më vonë.

Gjithashtu lexo

Trump kërkon ndaljen e ndihmës financiare për Serbinë, ‘shpëton’ Kosova

Administrata e presidentit amerikan, Donald Trump po bënë përpjekje që të reduktojë në mënyrë drastike …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *