Home / Kryesoret / Spahiu publikon foto nga lufta dhe tregon afërsin me Ali Ahmetin (Foto)

Spahiu publikon foto nga lufta dhe tregon afërsin me Ali Ahmetin (Foto)

Artin Spahiu

Për të gjithë ata që mendonin se mbështetja ime e parezervë për z.Ali Ahmeti ka qenë për ndonjë përfitim individual, ju tregoj përmes fotove se unë dhe shumë shokë të mi çdo herë kemi qenë në mbështetje të tij në periudhat e vështira , kur mendonim se ka pasur më shumë nevojë për mbështetje dhe Ju siguroj se do t’a mbështes gjersa ai do të ketë jetë:
2001- ushtar i UÇKsë, Brigada 112 Mujdin Aliu
2006-2008- kur BDI padrejtësisht ngeli në opozitë.
2016- zgjedhjet që bashkuan të gjitha shërbimet anti shqiptare për të luftuar egërsisht dhe rrëzur Ali Ahmetin.
Pastaj, pas këtyre periudhave ka qenë komoditet dhe shumë nga ata që sot kritikojnė kanë përfituar majshëm.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *