Home / Lajme / Maqedoni / “Spiegel” shkruan për sanksione të mundshme të BE-së ndaj VMRO-DPMNE dhe Ivanovit

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *