Home / Kryesoret / Stërvitje e NJSSH dhe NJPM për taktika gjatë shfrytëzimit të topave të ujit

Stërvitje e NJSSH dhe NJPM për taktika gjatë shfrytëzimit të topave të ujit

Pjesëtarët e Njësitit për sistemim të shpejtë dhe Njësitit të posaçëm për mbështetje pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme sot do të kryejnë stërvitje përfundimtare të titulluar “Taktikat operuese gjatë shfrytëzimit të topave të ujit”:

Stërvitja është në organizim të Ambasadës franceze në Maqedoni.

Është paralajmëruar prezencë e drejtorit të Byrosë për siguri publike Mitko Çavkov dhe ambasadorit të Francës në Maqedoni, Kristian Timonie

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *