Home / Lajme / Botë / Sulm në një bankë në Gjermani

Sulm në një bankë në Gjermani

Në një bankë në qytetin Waldshut, mediat raportojnë se ka pasur të shtëna dhe se gjendjet ende një person i armatosur brenda ndërtesës së bankës

Policia thuhet se e kanë rrethuar zonën.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *