Home / Lajme / Rajon / Sulmi terrorist në Suedi/ Sadije Berisha rrëfen tmerrin nga vendi i ngjarjes

Sulmi terrorist në Suedi/ Sadije Berisha rrëfen tmerrin nga vendi i ngjarjes

Ish-bashkëshortja e Shkëlzenit, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha Sadije Berisha është një nga shqiptaret e shumta që jeton në Suedi, e cila në rrjetet sociale i është përgjigjur interesimit të miqve të saj që e pyesin nëse është e sigurt.

“Më në fund jemi të sigurt! Është një çmenduri jashtë, dëgjohen të shtëna, sirena policie, ambulanca dhe helikopterë”,- shkruan ajo në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *