Home / Showbiz / Sulmohet gruaja e aktorit Toni Mihajllovski, dyshon se janë nga ‘Revolucioni Laraman’ dhe të ‘Deklaratës shqiptare’ (Foto)

Sulmohet gruaja e aktorit Toni Mihajllovski, dyshon se janë nga ‘Revolucioni Laraman’ dhe të ‘Deklaratës shqiptare’ (Foto)

Dje është sulmuuar gruaja e aktorit Toni Mihajllovski në sheshin e Shkupit nga tre meshkuj,

Mihajllovski në profilin e tij në Facebook ka shkruar se sulmuesit e gruas së tij me gjasë janë ‘luftëtarë për liri’, ‘Revolucionar laraman’, ‘Të platformës’, vetëm se është gruaja e tij, shkruan ai.

Ai thotë se këtë postim e ka shkruar, ndonëse ndonjëri prej tyre edhe mund ta lexojë dhe nëse kanë guxim, thotë ai, le t’i thuajnë çfarëdo qoftë atij.

Toni Sanac Mihajlovski
Денес, тројца фраери, најверојатно од бањатите, урбаните, борци за слобода, шарени револуционери, платформаши, у секој случај буљаши, ја нападнале жена ми на плоштад. Само заради тоа што ми е сопруга. Ја навредувале. Храбро. Тројца.

Не знам зошто ова го пишувам овде. Најверојатно за, евентуално, да прочита некој од нив. Па ако тоа се случи, “мажишта”, на мене кажете ми се што сакате. Повелете кога сакате и каде сакате.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *