Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohet një polic në Shkup (FOTO)

Sulmohet një polic në Shkup (FOTO)

Në poliklinikën “Gjorçe Petrov” mbrëmë pacientë kanë sulmuar një nëpunës policor.

Policia kumtoi se mbrëmë në orën 23:05 në stacionin policor në Gjorçe Petrov është marrë denoncim nga ekipi kujdestar i poliklinkës se pacientë e kanë prishur rendin dhe qetësinë, pas çka një polic ka dalë në vendin e ngjarjes.

Pasi polici tentoi t’i legjitimojë, ata e kanë shtyrë, ia morën fletoren dhe radio stacionin e dorës dhe e kanë hedhur, pas çka janë larguar me automobil mercedes”.

Po ndërmerren masa për gjetjen e personave.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *