Home / Kryesoret / Surprizat e motit s’kanë fund, bëhuni gati për 1 MAJ….

Surprizat e motit s’kanë fund, bëhuni gati për 1 MAJ….

Ballkani duket se po ndikohet nga masat ajrore të paqëndrueshme, ç’ka kanë sjellë vranësira dhe reshje shiu dhe dëbore.

Disa fshatra të Serbisë janë pushtuar nga reshjet e dëborës, ndërsa pritet që temperaturat të vijnë në një ulje.

Vendi ynë ditën e sotme do të ketë vranësira dhe reshje të dobëta shiu, të theksuara në pjesën e dytë të ditës.

Në zonat malore do të jenë në sasi më të madhe.Megjithatë, muaji Maj duket se do të vijë “i zymtë” dhe jo plot diell.

Pritet që në javën në vijim të ketë situatë të paqëndrueshme dhe luhatje temperaturash.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *