Home / Lajme / Rajon / Të shtëna armësh më lokal, 4 të plagosur, policia rrethon vendin

Të shtëna armësh më lokal, 4 të plagosur, policia rrethon vendin

Të shtëna armësh janë dëgjuar në afërsi të qytetit të Elbasanit rreth orës 14:40. Ngjarja ka ndodhur në prani të një lokali në afërsi të autostradës Elbasan-Metalurgjik.

Deri tani janë 4 persona të plagosur nga të shtënat dhe nuk dihet ende nëse ka të vrarë. Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje të rëndë, duke e rrethuar të gjithë zonën e krimit në një perimetër të gjerë.

Ndërkohë të plagosurit u tha që janë kushërinj mes njëri-tjetrit.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *