Home / Lajme / Rajon / Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” në Prishtinë ka vërejtur tre persona të panjohur ku njëri prej tyre kishte shtënë me armë zjarri në ajër.

Njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *