Home / Showbiz / Tentativë për vetëvrasje në familjen Kardashian

Tentativë për vetëvrasje në familjen Kardashian

Promoja e “Keeping Up With The Kardashians” ka shfaqur 8 oficerë policie tek shtëpia e 30-vjeçarit pas një video të postuar në “Snapchat” ku Rob shihej se po kalonte një krizë nervore.

Episodi tregon momentin kur Rob arriti në shtëpi dhe zbuloi se Chyna e kishte braktisur atë dhe ishte larguar së bashku me vajzën e sapoardhur në jetë, Dream.“Rob po ndante mendimet dhe ndjenjat në “Snapchat” dhe ky veprim nuk është pjesë e karakterit të Rob”- kujton Kris në klipin e publikuar. Edhe pse i dashuri i Kris, Corey Gamble kishte shkuar menjëherë për të parë gjendjen e Rob, policia kishte mbërritur para tij. Gamble shpjegon se për njerëzit që nuk e njohin Rob, ajo video nënkuptonte se ai do të vriste vetën për shkak gjendjes së rënduar psikologjike që po kalonte.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *