Home / Lajme / Maqedoni / Tërheqja e ministrave të BDI-së, do të thellon akoma më shumë krizën në vend

Tërheqja e ministrave të BDI-së, do të thellon akoma më shumë krizën në vend

Analisti politik Petar Arsovski në një bisedë për Tv24 ka komentuar krizën politike në vend si dhe vendimet e mundshme të cilat mund t’i merte Bashkimi Demokratik për Integrim me qëllim sipas tij të bllokojë qeverinë deri në zgjedhjen qeverisë së re, ZHURNAL.mk

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *