Home / Lajme / Rajon / Tre persona janë vrarë në Shibenik

Tre persona janë vrarë në Shibenik

Në afërsi të Shibenikut sot në sulm të armatosur janë vrarë tre persona, ndërsa ekzekutori është në arrati.

Pasdite tre persona janë gjetur të vdekur – dy në një shtëpi familjare dhe një në automobil, kumtoi policia e Shibenikut, e cila e ka bllokuar vendin e krimit.

Identiteti i të vrarëve dhe shkaku i sulmit ende nuk janë konfirmuar.

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *