Home / Lajme / Kronika e zezë / Tronditëse: I mituri e ther me thikë të miturin

Tronditëse: I mituri e ther me thikë të miturin

Të martën në fshatin Hallaq i Madh të Lipjanit, policia ka arrestuar një të mitur pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht me një mjet të mprehtë-thikë viktimën mashkull (i mitur).

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

“ Mjeti i dyshuar- thika është konfiskuar ndërsa me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”- njofton policia.

Gjithashtu lexo

Tragjedi, ndërron jetë në klinikat e Shkupit 23 vjeçari nga Sllatina e Tetovës

Tragjedi, ndërron jetë i në klinikat e Shkupit riu nga Sllatina Në Klinikën e SHkupit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *