Home / Showbiz / Tuna zbulon emrin e fëmijës!? (Foto)

Tuna zbulon emrin e fëmijës!? (Foto)

Tuna pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë të parë

Vëmendje të madhe pati marrë lajmi për shtatzëninë e Tunës pas lidhjes me Patris Berishën, më pas seti i parë me fotografi gjatë shtatëzanisë ndërsa tani emri i fëmijës, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Altuna Sejdiu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka bërë të ditur emrin e fëmijës.

“ABEL…” ka shkruar Tuna me shkronja të mëdha dhe më pastaj kanë shpërthyer komentet e shumta nga fansat të cilët e kanë uruar këngëtaren.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *