Home / Kryesoret / U përcoll për në banesën e fundit 14 vjeçarja nga Forina (FOTO)

U përcoll për në banesën e fundit 14 vjeçarja nga Forina (FOTO)

14 vjeçarja Fluturime Seferi nga fshati Forinë dje në orët e mesditës ndëroi jetë nga një sëmundje e rrëndë e cila po e mundonte kohët e fundit.

Në orën 6 pas mesditës ajo u përcoll për në bansën e fundit.

Të trishtuar nga kjo ngjarje e rëndë e shum prekëse Shokët dhe shoqet po ashtu I gjithë Kolektivi I shkollës fillore ‘FORINA’ Forinë ishin present në ceremonin e varimit të 14 vjeçares me ç`rast u lexua edhe letra e fundit që ishte shkruar nga kolektivi dhe shoqëria e saj.

Por tani është e kotë asgjë nuk mjafton që të shuaj dhimbjen e kësaj familje, stafi i Flakës  ju përcjell ngushëllime të përzemërta kurse Lusim Zotin e madhërishëm që Fluturimen ta shpërblej me XHENET.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *