Home / Kuriozitete / Ushtarja amerikane po çmend të gjithë me bukurinë e saj

Ushtarja amerikane po çmend të gjithë me bukurinë e saj

Heavenly Hope Howard do t’ju lërë gojëhapur. Kjo bukuroshe dëshironte gjithmonë që të bëhej një modele, por së pari ajo vendosi t’i shërbente vendit të saj.

Sapo përfundoi shkollën e mesme, ajo iu bashkua Forcës Ajrore Amerikane dhe u bë një mekanike e avionëve luftarakë.

Në moshën 19 vjeçare, Hope u dërgua në Afganistan. Ndërsa ishte në shërbim, Hope mësoi se i pëlqente të çonte pesha dhe të merrej me fitnes.

Në fund të shërbimit të saj, ajo e rimendoi karrierën e saj dhe filloi ta bënte ëndrrën e saj realitet, transmeton Gazeta Express.

Ajo tashmë ka bërë ëndrrën e saj të fëmijërisë realitet dhe është bërë një modele që po çmend të gjithë.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *