Home / Kuriozitete / Vajza dilte njëkohësisht me dy djem, ata i hakmerren në mënyrën më të mirë të mundshme (Video)

Vajza dilte njëkohësisht me dy djem, ata i hakmerren në mënyrën më të mirë të mundshme (Video)

Kur një djalë zbuloi se e dashura e tij e tradhtonte, zgjodhi një mënyrë për tu hakmarrë me ndihmën e tjetrit.

Njëri shkoi ti propozonte martesë në lokalin ku ajo punonte, ku vajza u emocionua dhe të gjithë filluan të duartrokisnin.

Por, pa përfunduar propozimin, shfaqet në skenë djali tjetër i cili i thotë: “Ti kishte dy djem të mirë, por e djallose vetë punën”, transmeton oranews

Ajo turpërohet para të gjithëve, gjë e cila është filmuar, dhe duket se largohet nga restoranti pasi nuk dinte se si të vepronte.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *