Home / Kuriozitete / Vajza i thotë “po” djalit mirëpo kur sheh makinën e tij të vërtetë…ia fut vrapit

Vajza i thotë “po” djalit mirëpo kur sheh makinën e tij të vërtetë…ia fut vrapit

Një djalë vendosi të bëjë një eksperiment social. Ai del në rrugët e një qyteti në SHBA dhe mbështetet pas një modeli të rrallë të “Ferrarit”.

Prej andej ai nis të flirtojë me vajza seksi.

Ato të gjitha i thonë po dhe pranojnë të dalin me të, por kur mësojnë se çfarë mjeti ka në të vërtetë ndodh e papritura.

Ndiqni videon.

 

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *