Home / Kryesoret / Vazhdon seanca gjyqësore për rastin e Kumanovës

Vazhdon seanca gjyqësore për rastin e Kumanovës

Ka filluar seanca e radhës gjyqësore për rastin e Kumanovës. Gjatë seancës së sotme do të dëshmoj Beg Bajraj dhe Fejzulla Rushitovski. Ndërkohë që të premten do të ketë edhe një seancë tjetër gjatë së cilës do të dëshmojnë ata të cilët akuzohen për logjistikë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *