Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdekja e 2 të moshuarve në azil, pezullohen 3 drejtues

Vdekja e 2 të moshuarve në azil, pezullohen 3 drejtues

Pas vdekjes së dy të moshuarve në azilin e Poliçanit sot në mëngjes nga asfiksia, bashkia ka pezulluar nga puna drejtoreshën e këtij institucioni Aurora Doko dhe dy punonjëse të tjera, Vjollca Bakiu dhe Dhurata Karamani.

Sot në mëngjes në azil ra zjarr dhe Tahir Senka, 84 vjeç nga fshati Lybesh dhe  Mustafa Kaceli, 81 vjeç nga fshati Veleshnje humbën jetën të asfiksuar nga tymi

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 6:00 të mëngjesit të sotëm.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *