Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes 15-vjeçari që u godit nga rryma derisa fotografohej mbi tren

Vdes 15-vjeçari që u godit nga rryma derisa fotografohej mbi tren

Tragjedi e madhe për festat e Pashkëve – mbrëmë në Qendrën Emergjente edhe përkundër përpjekjeve të mjekëve, ndërroi jetë 15-vjeçari nga Shkupi, që kishte djegie të shkallës së dytë.

Policia më parë kishte raportuar se më 7 prill në ora 19:10, në depon e Hekurudhave të Maqedonisë, më saktë në afërsit të Bllokut 1, 15-vjeçari që kishte pasur për qëllim të fotografohej nga shoqja e tij, ka hypur në vagon është afruar tek telat elektrikë dhe papritur ka pësuar djegie nga goditja e rrymës.

Trupi i fëmijës do t’i jepet autopsisë.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *