Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes 23 vjeçari në aksident afër Velesit, ishte shofer kamioni

Vdes 23 vjeçari në aksident afër Velesit, ishte shofer kamioni

Sot në orët e mëngjesit ka vdekur 23 vjeçari nga Kavadari si pasojë e një aksidenti që ndodhi afër Velesit, njofton TetovaSot

I vdekuri ka qenë shofer i kamionit, ku ka dalë nga rruga dhe siç shihet në foto gjysma e kamionit është duke ra. Deri më tani nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Ekipet e ndihmës së Shpejtë kanë arritur menjëhrë në vendin e ngjarjes, ku kanë arritur ta nxjerrin shoferin dhe e kanë dërguar në spitalin e Velesit, ku nga lëndimet e rënda ai vdes në spital.

Policia dhe prokuroria vazhdojnë të hetojnë rastin për të zbardhur edhe shkaqet e aksidentit.

Gjithashtu lexo

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës

Burime nga policia thanë se rreth orës 16:00, ka ardhur një telefonatë në Sallën Operative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *