Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO)

Vdes ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO)

Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit.

Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të Tottenhamit, përcjell “lajmi.net”.

“Fjalët nuk mund ta përshkruajnë pikëllimin që e ndjejmë në klub”, ka thënë udhëheqësi i zhvillimit të trajnerëve në Tottenham, John McDermott. /Lajmi.net/

 

Gjithashtu lexo

Kondovë, 21-vjeçari ka lajmëruar policinë se ka kryer vrasje dhe ka treguar ku është kufoma

Mustafa Memeti, 58 vjeçari që kishte humbur gjurmët dhe ishte paraqitur i zhdukur prej disa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *