Home / Kryesoret / Vdes një punëtor në vendin e punës

Vdes një punëtor në vendin e punës

Të shtunën në rrugën “Bekim Fehmiu” në Prishtinë, një punëtor i një firme ndërtuese, gjatë punës është rrëzuar nga objekti dhe si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë.

Njësitet policore si dhe Inspektori i Ministrisë se Punës dhe Mirëqenies kanë dal në vendin e ngjarjes.

“Me urdhër te prokurorit  trupi i pa jetë është dërguar në autopsi në Mjekësinë Ligjore”- thuhet tutje në raportin e policisë.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *