Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes punëtori, u rrëzua nga objekti në ndërtim

Vdes punëtori, u rrëzua nga objekti në ndërtim

Në rrugën “Bekim Fehmiu” në Prishtinë të shtunën është rrëzuar nga një objekt një punëtor ndërtimtarie dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Njësitet policore bashkë me inspektorin e Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies sociale kanë dalë në vendin e ngjarjes, njofton policia.

Më urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Mjekësinë Ligjore për autopsi.

Gjithashtu lexo

Dy të vdekur dhe dy të lënduar në aksident komunikacioni ndërmjet fshatrave Odër dhe Bellovishtë

Në një aksident të rëndë komunikacioni që ka ndodhur sot pasdite rreth orës 16 e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *