Home / Sport / “Vetëm ky klub mund t’i shpenzojë 100 milionë euro për Kylian Mbappe”

“Vetëm ky klub mund t’i shpenzojë 100 milionë euro për Kylian Mbappe”

Federico Pastorello, agjent i lojtarit të Interit, Antonio Candrevas, e ka bërë një deklaratë shumë interesante rreth Interit dhe transferimeve të lojtarëve.

Ai ka thënë se Interi është njëri nder klubet më interesante sa i përket transferimeve, transmeton Express.

Sipas tij, vetëm Interi mund t’i ofrojë 100 milionë euro për të riun e shumë talentuar të Monacos, sulmuesin Kulian Mbappe.
“Interi është njëri ndër klubet më interesante sa i përket transferimeve. Për shembull, vetëm Interi mund të jetë në gjendje t’i shpenzojë 100 milionë euro për Mbappe”, ka thënë ai.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *