Home / Kryesoret / Video e re në të cilën dëgjohet: “Vriteni Zaevin” (Video)

Video e re në të cilën dëgjohet: “Vriteni Zaevin” (Video)

Eshtë paraqitur një video e re nga tentimi për të linçuar deputetët e Parlamentit të Maqedonisë që ndodhi mbrëmjen e së enjtes,

Nga video shihet momenti kur një pjesë e deputetëve, duke përfshirë edhe Zoran Zaevin dhe Ziadin Selën janë të bllokuar në qoshe, ndërsa turma bërtiste :”Vriteni Zaevin”.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *